CREE LED solutions

NIVISS ściśle współpracuje z amerykańska firmą CREE®, światowym liderem w technologii LED i posiada status CREE LED SOLUTION PROVIDER. Wszystkie rozwiązania i produkty NIVISS, oparte na diodach CREE® High Power XLamps® i CREE® High-Brightness, spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.
Status CREE® LED SOLUTION PROVIDER zapewnia naszych klientów o niezawodności i nowoczesności wszystkich oferowanych rozwiązań i potwierdza wysoką jakość naszych produktów.
Status autoryzowanego dystrybutora produktów CREE® jest dowodem uznania dla naszej pracy i osiągnieć technologicznych. Jest afirmacją najwyższych standardów ustanowionych przez światowego lidera w technologii LED.
http://www.cree.com/products/ledlamps_cspa.asp

CREE® jest wiodącym innowatorem technologii diod elektroluminescencyjnych typu “lighting-class” dedykowanych dla przemysłu oświetleniowego.
Kluczem do sukcesu, który pozwala uzyskać przewagę nad konkurencją jest ogromna wiedza wykwalifikowanej kadry inżynierskiej oraz bogate zaplecze techniczne.
Know-how CREE® umożliwia ciągłe udoskonalanie produktów i pozwala osiągać coraz wyższe wartości strumienia świetlnego z mniejszej powierzchni przy jednoczesnej redukcji wytwarzanego ciepła.
CREE® posiada szerokie spektrum produktów LED, włączając w to diody wysokiej mocy (High Power LEDs), jak również diody ultrajasne (High-Brightness LEDs) wykonane w technologii SMD oraz THT.
www.cree.com

 

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)