Praca

Poszukujemy osoby na stanowisko Konstruktor – Elektronik

Opis stanowiska:

Konstruktor odpowiedzialny będzie za projektowanie układów elektronicznych związanych z techniką LED, różnego rodzaju przetwornic, optymalizację doboru części elektronicznych, zwiększanie niezawodności, poprawy parametrów kompatybilności elektromagnetycznej, tworzenie dokumentacji technicznych, pilotowanie serii prototypowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektronicznym
  • dobra znajomość narzędzi do projektowania PCB, symulacji układów elektronicznych
  • mile widziana wiedza z zakresu technologii LED
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w profesjonalnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stałe wynagrodzenie oraz nagrody w zależności od uzyskanych efektów,
  • kontakt z najnowszą techniką,
  • możliwość dalszego rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach krajowych i zagranicznych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres pl@niviss.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez NIVISS PHP Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Gdyni.”

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)