Segmenty rynku

Nasze doświadczenie

Doświadczenie firmy
NIVISS posiada duże doświadczenie zdobyte podczas wdrożeń wielu prestiżowych projektów na całym świecie. Lista referencyjna firmy obejmuje szereg zrealizowanych implementacji, począwszy od projektów oświetleniowych, oświetlenia środków transportu, w tym pojazdów uprzywilejowanych, poprzez ekrany LED, sprzęt medyczny, czy aplikacje przemysłowe.
Wszystkie realizowane projekty wymagają od naszych inżynierów kompleksowej wiedzy z dziedziny LED, a także indywidualnego podejścia do każdego z Klientów. NIVISS stara się regularnie podnosić kwalifikacje swoich pracowników, biorąc udział w szeregu szkoleń, seminariów, czy też imprez targowych, będących szansą na zdobycie doświadczeń i poszerzenie wiedzy i pomagających w innowacyjnym podejściu do realizowanych projektów.

Wybrane aplikacje:

  • Oświetlenie uliczne
  • Oświetlenie mebli
  • Pojazdy uprzywilejowane
  • Akwarystyka
  • Oświetlenie RGB
  • Oświetlenie wnętrz

Inne aplikacje

Oświetlenie architektoniczne
Branża reklamowa
Środki transportu
Ekrany LED
Podświetlenia, litery przestrzenne
Oświetlenie dekoracyjne
Oświetlenie przemysłowe wnętrz
Oświetlenie przemysłowe
Oświetlenie zewnętrzne
Podświetlenie banerów reklamowych

Nasi klienci

Klienci firmy
NIVISS obsługuje klientów z całego świata. Nasza firma może pochwalić się wieloma realizacjami w Europie, Ameryce i Azji. Jednym z prestiżowych projektów jest niewątpliwie produkcja modułów LED, wykorzystywanych w pojazdach uprzywilejowanych w Polsce i Europie Wschodniej. NIVISS może pochwalić się także zaprojektowaniem i wytwarzaniem modułów LED używanych w wielu aplikacjach oświetleniowych, w tym oświetleniu biurowym, oświetleniu galerii handlowych, czy też illuminacji mostów (np. most Śląsko-Dąbrowski w Warszawie). Wartym odnotowania jest fakt zaprojektowania choćby modułów LED RGB, zastosowanych w ekranach w nowoczesnej hali sportowej w Katarze.

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)