Aktualności

 • Niviss na Targach Light+Building 2020

  Zapraszamy do odwiedzenia nas na targach Light+Building 2020 we Frankfurcie nad Menem w dniach od 8 do 13 marca. Nasze stoisko J90 zlokalizowane jest na drugim poziomie hali 4. Podczas tegorocznej edycji zaprezentowanych zostanie kilka ciekawych nowości, które wzbogacą naszą ofertę.

  Czytaj dalej
 • XP-G3 Photo Red – nowość w ofercie CREE®

  CREE® uzupełniło rodzinę diod XP-G3 o diody typu Photo Red. Są to obecnie najbardziej wydajne diody do wspomagania wzrostu roślin szklarniowych z zakresu 650-670nm, które w tyle zostawiają diody innych czołowych producentów.

  Czytaj dalej
 • Nowy wallwasher w ofercie Niviss

  Z przyjemnością ogłaszamy wprowadzenie do oferty nowej oprawy LED typu wallwasher. Opracowana przez Niviss oprawa liniowa to kompletny system umożliwiający sterowanie z wykorzystaniem protokołu DALI z możliwością montażu w ścianie lub suficie.

  Czytaj dalej
 • Łącznik kablowy IP68 od Amphenol™

  Do Naszej serii opraw gruntowych rekomendujemy hermetyczne złącza kablowe firmy Amphenol™. Złącza te w znaczący sposób usprawniają i przyspieszają pracę przy łączeniu opraw do sieci elektrycznej. Do wyboru są modele przeznaczone do różnych grubości przewodów oraz łącznik typu T umożliwiający łączenie 2 opraw i przewodu zasilającego.

  Czytaj dalej
 • XLG-25/50 - nowa seria zasilaczy stałoprądowych do LED

  MEAN WELL oficjalnie wprowadza nową generację wodoodpornych zasilaczy LED z serii XLG do zastosowań w oprawach LED. Długo oczekiwana przez rynek seria XLG, o mocy od 25W do 50W, jest idealna do zastosowania w oprawach LED.

  Czytaj dalej
 • Nowe diody Cree® J series 2835 standard

  Firma Cree® będąca światowym liderem w dziedzinie diod elektroluminescencyjnych wprowadziła do oferty diody J Series 2835 Standard. Diody te charakteryzują się wysokimi sprawnościami oraz przystępnymi cenami i zoptymalizowane są pod kątem wielu zastosowań, w których ważna jest wysoka skuteczność i jednorodność światła, takich jak troffery, panele świetlne czy oświetlenie liniowe.

  Czytaj dalej
 • Oprawy Basenowe Niviss Pool

  Oprawy basenowe Niviss Pool series to wysokiej jakości oprawy LED przystosowane do pracy w basenach, oczkach wodnych, fontannach, a także innych aplikacjach wymagających opraw o klasie szczelności IP68.

  Czytaj dalej
 • Nowy obwód drukowany dedykowany do soczewek LEDIL

  Do oferty Niviss wprowadzono obwód drukowany na bazie aluminium 5052 dedykowany do diod CREE® XLamp typu High Power z serii XP oraz XT oraz kompatybilny z optykami LEDIL zapewniającymi klasę szczelności IP67.

  Czytaj dalej
 • Niviss członkiem Zigbee alliance

  Firma Niviss została członkiem Zigbee alliance - organizacji utworzonej i wypromowanej przez najbardziej znane i innowacyjne organizacje ze Świata elektroniki i automatyki domowej.

  Czytaj dalej
 • Podziękowania za spotkanie na Light+Building 2018!

  Pragniemy podziękować Państwu za poświęcony nam czas podczas największych targów oświetleniowych w Europie.

  Czytaj dalej
 • Nowa rodzina lamp gruntowych i basenowych Niviss

  Niviss wprowadza do oferty nową gamę produktów do oświetlenia gruntowego i basenowego, która zastąpi dotychczas produkowaną serię nFloor.

  Czytaj dalej
 • Nowe oprawy Ground Nano w ofercie Niviss

  Ground Nano to najmniejsze oprawki LED należące do grupy produktów Niviss Ground.

  Czytaj dalej
 • Nowe zasilacze Mean Well z rodziny ELG

  Po tym jak firma MEAN WELL wypuściła inteligentne zewnętrzne zasilacze nowej generacji z rodziny ELG-75/100/150 (z wyjściem CV + CC) oraz serii ELG-75-C/100-C/150-C (z wyjściem CC) w ciągu jednego roku od momentu wprowadzenia na rynek szybko stały się one najbardziej preferowaną propozycją dla zasilaczy LED wymagających inteligentnej funkcji ściemniania.

  Czytaj dalej
 • NIVISS Skandynawia

  Z przyjemnością informujemy o otworzeniu biura NIVISS w Szwecji, które będzie obsługiwało lokalnych Klientów firmy NIVISS. Dane kontaktowe: NIVISS Skandynawia Arstaängsvägen 21C S-117 43 Stockholm Szwecja

  Czytaj dalej
 • NIVISS Rumunia

  Z przyjemnością informujemy o otworzeniu biura NIVISS w Rumunii, która będzie obsługiwało lokalnych Klientów firmy NIVISS.

  Czytaj dalej
 • CREE XLamp® XP-G 3 LED w ofercie Niviss

  Do oferty Niviss dołącza dioda LED najnowszej generacji producenta CREE: XLamp ® XP-G 3. Dioda ta zapewnia najwyższą efektywność oraz najwyższy poziom niezawodności z całej rodziny diod XP-G.

  Czytaj dalej
 • Niviss wprowadza do oferty nowe profile LED Tistal™

  Tistal™, będący marką Niviss, specjalizuje się w projektowaniu i produkcji rozwiązań termicznych do stosowania ze źródłami światła LED.

  Czytaj dalej
 • Diody CREE® do profesjonalnego oświetlenia upraw roślin

  Amerykańska firma Cree® w swojej ofercie posiada szeroką gamę białych i kolorowych diod zoptymalizowanych do profesjonalnego oświetlenia roślin szklarniowych oraz przydomowych.

  Czytaj dalej
 • NIVISS - CREE LED Solution Provider

  NIVISS wzmocnił współpracę ze światowym liderem w technologii LED - amerykańską firmą CREE i obecnie posiada status CREE LED Solution Provider.

  Czytaj dalej
 • NIVISS oficjalnym dystrybutorem MEAN WELL

  NIVISS stał się oficjalnym dystrybutorem produktów firmy MEAN WELL - światowego lidera w produkcji zasilaczy do LED.

  Czytaj dalej

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)